Ar mīlestību pret kafiju.

SIA King Coffee Service Latvia
Adrese: Valmieras 43–7, Rīga, LV-1009
Telefons: +371 67311377,
Fakss: +371 67311388 Rekvizīti
    Iesaki draugiem:

Brūvrīki

“Coffee to go” ir šī laikmeta sauklis, ja runājam par kafijas dzeršanas kultūru. Taču kafija ir kas vairāk par ik rīta kofeīna devu organismam, tajā ir vairāk kā 800 garšas nianšu. Tādēļ aicinam jūs apsēsties un pārvērst “coffee to go” par “go to coffee” un izbaudīt šī burvīgā dzēriena komplicēto un piesātināto garšas buķeti. Te būs pāris pagatavošanas veidi, kas patiesi pārvērtīs un padziļinās kafijas baudu!

Vakuuma kanna jeb sifons

Vakuuma jeb sifona kanna tika izgudrota 1830. gadā Berlīnē, taču jaunā kvalitātē to pasniedza bariņš amerikāņu baristas 90 gadu nogalē. Šis pagatavošanas veids drīzāk atgādina labaratoriju ar tās piederumiem (divām stikla kolbām, kuras novieto vienu virs otras, sildelements zem tās un termometru), nevis kadu citu tradicionālu kafijas gatavošanas veidu, kādu varam redzēt kafejnīcās. Šis ir sarežģītākais pagatavošanas veids, taču pareizi apejoties ar šo instrumentu, jūs izbaudīsiet pilnu garšas buķeti un gūsiet neatkārtojamu pieredzi.

Aeropress

Aeropress ir ģeniāls izgudrojums savas ērtās lietošanas dēļ, to ir viegli lietot mājās, ofisā vai pat piknikā. Aeropress ļauj pagatavot vienmērīgi sabalansētu, bagātīgas garšas dzērienu ļoti īsā laikā. Kafijas baudītāji visā pasaulē ir sajūsmā par šo produktu, jo tas ļauj iepazīt daudzveidīgo kafijas pasauli.

Filtra kafija I

Hario v60 pourover jeb aplejamā kafija. Labākā alternatīva mājas filtra kafijas automātam. Izvēloties svaigi grauzdētu, kvalitatīvu kafiju, samaļot to vajadzīgajā pakāpē, dzēriens sniegs tīru un pilnīgu aromatu. To var pielīdzināt augstvērtīgai tējai.
Lasīt vairāk

Filtra kafija II

CHEMEX kafijas brūvrīks ir elegants, viengabala, smilšu pulksteņa formas mākslas darbs, kas izgudrots 1941. gadā, izgatavots no augstas kvalitātes, siltuma izturīga bezporu stikla. Tā izgudrotājs ir Dr. Peter Schlumbohm. CHEMEX ir viens no retajiem funkcionālā dizaina priekšmetiem, kas populārajā kultūrā sasniedzis patiesi ikonisku statusu un kļuvis par daļu no Ņujorkas modernās mākslas muzeja pastāvīgās kolekcijas.

Tam ir eleganta pulēta koka „kaklasaite“, kuru satverot neapdedzināsi pirkstus. CHEMEX elegance un nevainojamais dizains ir nopelnījis sev augsto godu atrasties Korningas stikla muzejā Ņujorkā.

Skaidru un tīru, garšu un smaržu pārbagātu, bez rūgtuma un nogulsnēm – tādu kafiju iespējams pagatavot no CHEMEX. Tas pagatavots no bezporaina stikla. Filtra izstrādē piedalījusies zinātnieku divīzija!
Šis noteikti ir viens no maniem iecienītākajiem kafijas pagatavošanas rīkiem, ja kafija jāpagatavo vairāk kā diviem cilvēkiem. Ļoti ērti un garšīgi!

Kafija ir Silta un garšīga narkotika!